Android TV уже не буде таким, як раніше. Google змінює інтерфейс розумних телевізорів і готує мініатюрну приставку

  228

  Платформу очікує помітний редизайн. І не лише в логотипі.

  Компанія Google готує зміни в дизайні для користувачів інтерфейсу платформи Android TV, що використовується в багатьох розумних телевізорах і телеприставки.

  За даними ресурсу Protocol, новий інтерфейс буде представлений з новим компактним пристроєм Google на базі Android TV. Google планує випустити гаджет під брендом Nest.

  Інтерфейс платформи стане більше орієнтований на контент. Користувачеві будуть в першу чергу пропонуватиметься фільми і телепередачі, а додатки відійдуть на другий план.

  Дизайн пристрою схожий на медіаадаптер Chromecast. На відміну від Chromecast, це буде самостійний пристрій. Для запуску контенту з нового гаджета Google на екран телевізора не буде потрібно ще і смартфон. Пристрій отримає повноцінний інтерфейс Android TV та буде постачатися з власним пультом дистанційного керування.

  Користувачі зможуть встановлювати на нього стрімінгові сервіси типу Netflix і Disney+ з онлайн-магазину Google Play Store, керувати за допомогою голосових команд помічника Google Assistant. Ціна складе близько 80 доларів.

  Вчора також з’явилося повідомлення, що Google може змінити назву Android TV на Google TV.

  Джерело: ixbt.com


  • не пропусти

  • магазин