Увірветься спека та сильні дощі: синоптики дали точний прогноз погоди на тиждень

  724

  В Україні з 27 квітня очікується значне потепління. Про це пише РБК-Україна.

  Так,  тиждень в Україні розпочнеться з незначних опадів у східних областях. На решті території буде сухо. Температура повітря вдень очікується в межах +12…+16 градусів, у Закарпатській області повітря прогріється до +18. Вночі буде прохолодно, термометри коливатимуться від +3 до +7.

  У вівторок, за даними синоптиків, опади відступлять з території країни. У південних областях температура повітря прогріється до +16..+18 градусів, на заході термометри покажуть до +18…+20. На решті території вдень від +13 до +17. Вночі температура коливатиметься від +3 до +6.

  У середу західні області накриють дощі з грозами. На решті території сухо. Попри зливи, температура повітря на заході, півдні та в центрі підніметься до +20…+23 градусів вище нуля. У північних та східних областях термометри вдень покажуть від +17 до +20. Лише в Одеській області прогнозують від +14 до +16. Вночі температура буде в межах +4…+8.

  У четвер грозові дощі очікуються не лише у західних, але й у північних, Вінницькій, Київській та Житомирській областях. Температура повітря на всій території країни триматиметься в межах +19…+22. Вночі також суттєво потепліє, очікується від +8 до +11 тепла.

  У перший день травня опади також прийдуть в Одеську та Черкаську області. Температура повітря вдень у східних областях підніметься до +24 градусів. На заході та сході температура знизиться до +14…+19 градусів. У центральних та південних областях вдень від +18 до +22. Вночі прогнозуються від +8 до +11.


  • не пропусти

  • магазин