Чверть усього інтернет-трафіку складають шкідливі боти

  101

  В цілому, трафік реальних інтернет-користувачів на поточний момент становить лише дві третини. Все інше — це боти.

  Imperva, яка спеціалізується на кібербезпеці, випустила черговий звіт з даними по інтернет-трафіку. Зокрема, компанія відзначила, що активність шкідливих ботів в інтернеті значно збільшилася і досягла 24%, що є рекордним показником. Такі боти зазвичай застосовуються для накрутки трафіку, передплатників, розсилки спаму або крадіжки паролів і персональних даних.

  У порівнянні з минулим роком, трафік шкідливих ботів виріс на 18%. Частка «хороших» ботів при цьому скоротилася на 25% і тепер становить всього 13%. Сумарно трафік всіх ботів становить 37%. Решта (63%) – це інтернет-користувачі, частка яких збільшилася всього лише на 1%.

  Найбільш уразливими до «поганих» ботів, на думку авторів дослідження, є фінансові послуги. За ними йдуть сфера освіти і науки, а також IT-послуги. Ринок нерухомості і дослідження ринку практично не цікавлять творців шкідливих роботизованих програм.

  Imperva вважає, що зростання трафіку ботів пояснюється тим, що багато з них використовують просунуту систему заходів з різних підмереж (APBs). Щоб обдурити системи розпізнавання ботів і видати себе за людину, вони випадковим чином змінюють IP-адреси і використовують анонімні проксі-сервери. Більшість таких ботів розробляються під браузер Google Chrome.

  Якщо говорити про географію походження «поганих» ботів, то найбільша кількість трафіку (майже 46%) надходить з США. Далі йдуть Нідерланди та Канада. Однак найчастіше блокується бот-трафік з Росії (21,1%) і Китаю (19%).


  • не пропусти

  • магазин