IFA 2020 в Берліні не буде. Але сама виставка не скасована

  63

  Планета не оговталася від спалаху коронавірусу, і боротьба з ним може затягнутися. IT-індустрії доводиться вчитися жити в нових умовах і вносити корективи у свої плани. Ефект коронавірусу ми будемо спостерігати і в другій половині року. Одна з жертв вірусної пневмонії – IFA 2020.

  Організатори найбільшої виставки споживчої електроніки оголосили про те, що в цьому році в Берліні IFA 2020 проходити не буде. Виставка повинна була відбутися з 4 по 9 вересня.

  Рішення про скасування IFA було прийнято після того, як влада Берліна ввела заборону на проведення будь-яких масових заходів з чисельністю понад 5000 осіб до 24 жовтня. Введене обмеження автоматично зробило неможливим проведення щорічної виставки в столиці Німеччини, яку відвідують десятки тисяч відвідувачів.

  Але на відміну від MWC 2020 року, оголошення про скасування заходу в Берліні було зроблено завчасно. Крім того, організатори заявили про те, що розмірковують про альтернативну «інноваційної концепції» проведення виставки. Про що саме йдеться, невідомо. Можливо, вони подумують про організацію виставки в форматі онлайн-майданчика.

  Нагадаємо, що раніше були скасовані цілий ряд виставок і конференцій, включаючи Google I/O 2020 року, MWC 2020 року, SXSW 2020 року, Facebook F8 і GDC 2020. Інші пообіцяли влаштувати онлайн-заходи, такі, як Oculus Connect, E3 2020 року, Apple WWDC 2020, Microsoft Build 2020 року, Gamescom та інші.

  Джерело: theverge


  • не пропусти

  • магазин