Конкурент iPad Pro від Samsung очікується в липні-серпні

  177

  Флагманський планшет Samsung Galaxy Tab S7 вийде з підтримкою 5G в США і Європі.

  Перші чутки про те, що флагманський планшет Samsung Galaxy Tab S7 знаходиться в стадії розробки, з’явилися на початку квітня. Тепер же з’явилися свіжі подробиці про Galaxy Club, який підтверджує, що молодша модель буде оснащена 11-дюймовим екраном, а старша отримає екран діагоналлю 12,4 дюйма.

  Джерело додає, що 5G-версії цих планшетів будуть випущені за межами Південної Кореї, імовірно, в Європі і США. Для Європейського союзу призначена версія з модельним номером Samsung SM-T976B, яка вже була помічена в мережі. Обидва планшети будуть оснащені власним стилусом S-Pen.

  За однією з версій, нові планшети можуть отримати назви Samsung Galaxy Tab S20 і Samsung Galaxy Tab S20+, однак це поки що тільки припущення. Очікується, що ці нові планшети Samsung будуть анонсовані або на заході Samsung Unpacked, який буде присвячено презентації смартфона Galaxy Note20, або напередодні Unpacked в липні або серпні.

  Також ходять чутки про те, що на заході Samsung Unpacked можуть показати смартфон Samsung Galaxy Fold 2, якісні зображення якого опублікував сьогодні інсайдер.

  Джерело: ixbt.com


  • не пропусти

  • магазин