Ідуть заморозки: синоптики розповіли, чого очікувати від погоди на Великдень

  325

  Уночі Великодня, 19 квітня, в Україні очікуються заморозки.

  Про це повідомляє Український гідрометцентр.

  Температура на поверхні ґрунту коливатиметься від 0 до 5 градусів морозу.

  Окрім цього, в Чернігівській та Сумській областях очікуються заморозки й у повітрі.

  Нагадаємо, що в Україні літо буде з аномальними опадами та спекою. Такий прогноз озвучив народний синоптик Володимир Деркач “Фактами“.

  “Початок літа принесе приємне тепло, у деякі дні навіть спекотно. Але з середини першої декади червня температура трохи знизиться, можливі короткочасні дощі. Друга декада пройде під знаком опадів різної інтенсивності. Спочатку – зниження температури, далі – посилення опадів зі шквалами, градом. До кінця другої десятиденки опади зменшаться, а температура поступово підвищуватиметься. У третій декаді потепліє, дощі практично припиняться. Далі буде тепло, але не спекотно”, – розповів він.

  У першій декаді липня в Україні буде дуже спекотно і майже без опадів. Друга декада залишиться по-літньому теплою, хоча перші і останні дні можуть бути з опадами, не затяжними і не сильними. Вони разом з незначним зниженням температури захоплять початок третьої декади. Потім повернеться тепла погода.

  “Перша декада серпня розпочнеться з помірного тепла, проте можливі короткочасні дощі. Приблизно з середини першої декади температура почне рости, тепло триватиме до середини третьої декади. Потім буде холодати ночами. У середині місяця можливі невеликі дощі, але в цілому в серпні опадів буде мало”, – додав Деркач.


  • не пропусти

  • магазин