Xiaomi готує захищений смартфон, його прототип вже злили в мережу

  563

  Це може бути перший смартфон Xiaomi із захистом від води і пилу за стандартом IP68, хоча продуктивністю він не тішить.

  В інтернеті з’явилися фотографії інженерного прототипу майбутнього смартфона Xiaomi під кодовою назвою Comet. За словами людини, в розпорядженні якої опинився цей пристрій, на поточний момент існує три варіанти майбутнього апарату. Мабуть, це пов’язано з секретністю на етапі виробництва.

  Джерело стверджує, що Xiaomi Comet оснащений РК-дисплеєм, однокристальною системою Qualcomm Snapdragon 710, 4 ГБ оперативної пам’яті і 64 ГБ сховища. Смартфон має акумулятор ємністю 2900 мАг і підтримує Bluetooth 5.0. Що стосується камери, ззаду встановлені два модулі з датчиками на 12 і 2 Мп. Між ними знаходиться світлодіодний спалах. Нижче розташований сканер відбитків пальців.

  Головною особливістю Xiaomi Comet є захист від води і пилу за стандартом IP68. Корпус, мабуть, теж має посилене виконання, це добре помітно по задній кришці, яка кріпиться на гвинтах. На сьогодні в арсеналі Xiaomi немає жодного смартфона, який би відповідав класу захисту IP68. Проте деякі апарати виробника витримують навіть короткочасне занурення в воду. Днями віце-президент Xiaomi і глава Redmi Лу Вейбінг (Lu Weibing) пообіцяв фанатам бренду, що компанія розгляне можливість додавання захисту від води для майбутніх смартфонів.

  Повертаючись до прототипу, варто відзначити, що Xiaomi Comet нагадує смартфон Black Shark. Не виключено, що це може бути ґеймерський смартфон, але тільки початкового рівня.


  • не пропусти

  • магазин