Якщо такі телефони випускають, то це комусь потрібно? Представлена ​​розкладачка LG Folder 2

  74

  Телефон став наступником оригінального LG Folder.

  LG представила новий розкладний телефон початкового рівня, який отримав назву LG Folder 2. Він став наступником оригінального LG Folder, який був випущений в лютому 2018 року.

  LG Folder 2 отримав корпус з габаритами 107,9x55x18 мм в складеному стані, його маса становить 127 грамів. Пристрій оснащений внутрішнім екраном діагоналлю 2,8 дюйма роздільною здатністю 240х320 пікселів. Крім того, зовні встановлений другий екран діагоналлю 0,9 дюйма, який є монохромним. Його можна використовувати для перегляду сповіщення про повідомлення, дзвінки, контролю часу і так далі.

  На задній панелі LG Folder 2 розташовується 2-мегапіксельна основна камера. Крім цього, телефон отримав кнопку SOS, яка при швидкому трикратному натисканні здійснює дзвінок на попередньо зареєстрований номер телефону і відправляє екстрене SMS з інформацією про місцеперебування.

  LG Folder 2 побудований на базі однокристальної системи Snapdrgon 210, яку доповнюють 1 ГБ оперативної і 8 ГБ флеш-пам’яті. Є можливість установки карт пам’яті microSD. Телефон працює під управлінням Android (версія не вказана), ємність акумулятора становить 1470 мАг.

  Телефон буде доступний за ціною 162 долари з 17 квітня в Південній Кореї.

  Джерело: ixbt.com






  • не пропусти

  • магазин