iPhone 12 збереже головну фішку айфонів, але вона стане меншою

  64

  Майбутнє iPhone 12 виглядає туманно. Незабаром Apple доведеться вирішувати серйозне для себе питання: чи бути новому поколінню айфонів у вересні або все ж порушити звичай і відкласти реліз новинок. З огляду на те з якою геометричною прогресією зростає кількість інфікованих і жертв коронавірусу в США, ймовірність відкладеного релізу зростає.

  Тим часом ентузіасти «потрошать» прошивку iOS 14 на предмет вивідати щось цікаве про iPhone 12. Інсайдер з ніком choco_bit стверджує, що дещо цікаве йому все ж вдалося роздобути. Йдеться про рендер, який демонструє ймовірний дизайн iPhone 12.

  Якщо його припущення правдиве, то Apple як і раніше буде триматися за спірний і неоднозначний елемент дизайну — моноброву. Але при цьому піде на «безпрецедентний» крок і зменшить розмір «чубчика». Все ж «моноброва» залишається маркетинговим інструментом для Apple. Їй важливо, щоб її продукти відрізнялися від інших пристроїв, щоб не були «як всі» і були впізнавані. Тому вона продовжує принципово йти шляхом множення загону «монобровних». А ще робить ставку на систему Face ID, яка на цей раз може бути перероблена.

  Підтверджує рендер і те, що смартфон отримає лідар. Думаю, що мало хто сумнівався, що цю фішку запропонують в айфонах нового покоління, після того як саму технологію обкатають на планшеті iPad Pro 2020. Вона стане в пригоді для портретної зйомки і для роботи з доповненою реальністю. Наскільки ця технологія є необхідною і важливою, судити користувачам. Але є підозра, що для більшості ця фіча виявиться річчю марною і непотрібною.

  Джерело: twitter


  • не пропусти

  • магазин