Qualcomm представила нове покоління процесорів для TWS навушників

  101

  Компанія Qualcomm анонсувала нові однокристальні платформи для бездротових навушників — базові серії QCC304X і топові QCC514X. Ці SoC дозволять зробити недорогі моделі навушників ще кращими: вони отримають систему активного шумозаглушення і працюватимуть довше.

  Попри різницю в позиціюванні і ієрархії, технологія Hybrid Qualcomm Active Noise Cancellation реалізована в обох серіях. Більш того, обидві отримали підтримку голосових помічників (різних) і якісніше та природне звучання. Інший важливий момент — автономність: за офіційними даними вона складає 13 годин при використанні акумуляторної батареї ємністю всього лише 65 мАг! Багато сучасних моделей бездротових навушників працюють 6-8 годин при акумуляторах більшої місткості.

  Обидві лінійки підтримують Bluetooth 5.0. Що стосується відмінностей, то вони обумовлені підтримкою більшої кількості технологій поліпшення звучання в старших моделях і вищою тактовою частотою процесора – 80 МГц проти 32 МГц.

  На жаль, Qualcomm поки не конкретизує терміни випуску QCC304X і QCC514X, але можна думати, що готові рішення з їх застосуванням з’являться вже восени.

  Джерело: ixbt.com


  • не пропусти

  • магазин