Білий Meizu 17 на фото

  103

  У мережі вже не раз публікували рендери майбутнього Meizu 17. Перший час нас намагалися переконати в тому, що флагман отримає круглу тильну камеру, а вже пізніше почали демонструвати зображення з горизонтальною камерою на кшталт торішніх флагманів Samsung або LG. Скоро анонс Meizu 17, а значить прийшов час для «живого» фото.

  Це не перше фото, на якому нібито зображено майбутній флагман. Раніше нам показували «фасад» новинки, де розташувався дисплей з «вмонтованою» в нього селфі-камерою, прикрашає периметр якої індикатор заряду акумулятора. Тепер же нам запропонували поглянути на тильну сторону Meizu 17.

  Фотографія покликана переконати нас в тому, що смартфон отримає на задній панелі чотири датчики зображення, які вишикувалися в ряд по горизонталі. Компанія слідує власній моді на кільцевий світлодіодний спалах, яка тепер обрамляє один з модулів. В цілому на вигляд Meizu 17 акуратний і компактний. Вся принадність у мінімалізмі.

  Очікується, що Meizu 17 запропонує 90-герцовий AMOLED-дисплей, чипсет Snapdragon 865, оперативну пам’ять стандарту LPDDR5 і флеш-накопичувач UFS 3.1, бездротовий адаптер Wi-Fi 6, швидку зарядку і модуль NFC. Компанія вже підтвердила, що його анонс відбудеться у квітні.

  Джерело: slashleaks


  • не пропусти

  • магазин