Microsoft попередила про дві критичні вразливості, які щосили використовують хакери

  431

  Компанія Microsoft попередила користувачів операційної системи Windows про дві критичні вразливості, які поки не закриті і зараз щосили використовуються хакерами.

  Дані уразливості присутні в Windows 7, 8.1 і всіх підтримуваних версіях Windows 10. Таким чином, під загрозою весь мільярд активних користувачів Windows 10, а також ті, хто використовує більш ранні версії ОС.

  Обидві уразливості стосуються бібліотеки Adobe Type Manager Library, дозволяють віддалено запускати код в системі і повністю взяти її під контроль. Зловмисники можуть використовувати їх, змусивши користувача відкрити спеціально складений документ або переглянути за допомогою функції попереднього перегляду. За словами Microsoft, уразливості вже використовувалися в «обмеженій» кількості цільових атак.

  Виправлення вразливостей в даний момент готується компанією і, швидше за все, буде випущено в рамках планового оновлення 14 квітня.

  Однак «патч» не доступний для звичайних користувачів Windows 7. Як підкреслила Microsoft, підтримка даної версії ОС припинилася 14 січня 2020 року. Виправлення отримають тільки користувачі продовженої платної підтримки Windows 7 ESU.

  Джерело: ixbt.com


  • не пропусти

  • магазин