Без паніки: Apple зняла ліміт на покупку iPhone

  104

  До цього покупці могли замовити в Apple Store не більш двох iPhone і iPad і не більше п’яти MacBook Air і Mac mini за раз.

  Минулого тижня компанія Apple ввела ліміт на продаж iPhone і iPad, переставши продавати в одні руки більш як два смартфони або планшети однієї моделі. Але через кілька днів вона зняла обмеження. Вважалося, що Apple ввела обмеження на покупку своїх пристроїв через дефіцит, викликаний спалахом коронавірусу і, як наслідок, перебоями з постачанням.

  Але, схоже, Apple в короткі терміни розв’язала цю проблему, і тепер клієнти, як і раніше, можуть купити за один раз стільки iPhone, iPad і MacBook Air, скільки захочуть. Однак дефіцит деяких пристроїв зберігається. Так, деякі моделі iPad Pro 2020 року компанія обіцяє доставити покупцям не раніше початку квітня.

  Що ж стосується роздрібних магазинів Apple Store, то вони залишаються закритими на невизначений термін по всьому світу, за винятком Китаю. Коли вони відновлять свою роботу, буде залежати від ситуації з коронавірусом в регіоні.  • інші новини
  • не пропусти

  • магазин