Apple підтвердила. Windows 10 «зламала» екрани комп’ютерів і ноутбуків Mac

  765

  Потрібно оновити драйвери AMD Radeon, але допомагає це не завжди.

  Компанія Apple опублікувала документ в розділі підтримки, присвячений проблемі з екранами у комп’ютерів Mac, коли на них запущена операційна система Windows.

  Як повідомляє Apple, у комп’ютерів Mac з графікою AMD Radeon після установки і запуску операційної системи Windows 10 може почати мерехтіти права сторона екрану або спотворюватися зображення на ній. На зовнішніх екранах спотворення можуть зачіпати всю площу дисплея.

  Інсталятор Windows 10 при цьому виводить помилку, що Mac не готовий до даної версії ОС через старі драйвери графіки AMD. Щоб розв’язати проблему, потрібно оновити графічні драйвери AMD для Windows, дотримуючись інструкції на сайті підтримки.

  Однак проблема іноді спостерігається і у користувачів, які вже встановили найсвіжіші драйвери AMD з доступних. В такому випадку Apple рекомендує зменшити роздільну здатність екрану, поки оновлені драйвери не з’являться для ПК. Як повідомляє сама Apple, на жаль останнє рішення не допоможе з моніторами Apple Pro Display XDR і the LG UltraFine 4K і 5K.

  Джерело: ixbt.com


  • не пропусти

  • магазин