Не більше двох в руки: Apple обмежує продаж iPhone на тлі дефіциту

  84

  Нове правило досить дивне, адже рідко хто замовляє понад два iPhone однієї моделі в онлайн-магазині.

  Схоже, прогнози аналітиків, які передбачали дефіцит iPhone через коронавірус, почали збуватися. Компанія Apple обмежила продаж iPhone і інших пристроїв. Тепер в онлайн-магазині Apple Store можна замовити не більше двох смартфонів iPhone однієї моделі за раз. Обмеження торкнулися iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone XR, iPhone 11, iPhone 11 Pro і iPhone 11 Pro Max, а також нових 11- і 12,9-дюймових iPad Pro, представлених на днях. Якщо потрібно купити більш як два смартфони, то доведеться вибирати різні моделі. Наприклад, не забороняється замовити одночасно два iPhone 11 і два iPhone 11 Pro. Нове правило діє не тільки в США, але і в інших країнах.

  Apple не називає конкретні причини введеного обмеження. Компанія лише говорить, що вона має право обмежувати кількість продаваних в одні руки одиниць певної моделі iPhone або будь-якого іншого свого пристрою, з огляду на популярність або обмеження постач. Також Apple попереджає, що може скасувати замовлення, якщо замовленого пристрою не виявиться в наявності. У такому випадку компанія поверне вартість покупки в повному обсязі.

  Варто відзначити, що це вже не перший раз, коли Apple вводить обмеження на продаж iPhone. Ще в 2007 році вона продавала не більше двох оригінальних iPhone в одні руки, щоб спекулянти не продавали смартфон за захмарними цінами.

  Але це ще не всі погані новини для шанувальників Apple. Компанія продовжила карантин в своїх магазинах по всьому світу, за винятком 42 торгових точок, відкритих в Китаї. Якщо раніше Apple обіцяла відкрити закриті Apple Store 27 березня, то тепер каже, що вони будуть закриті на невизначений термін.


  • не пропусти

  • магазин