Нові версії Chrome і Chrome OS заморожені через коронавирус. Реакція користувачів

  58

  Не всі поставилися до ситуації з розумінням.

  Розробники самого популярного браузера Chrome і операційної системи Chrome OS звернулися до всіх користувачів в соціальній мережі Twitter, заявивши, що компанія тимчасово зупинила розробку нових версій Chrome і Chrome OS.

  Причина полягає в тому, що зараз багато компаній змінили графік роботи своїх співробітників у зв’язку з пандемією коронавірусу. Когось відправили у відпустку, хтось працює не в офісі, а вдома.

  Через скориговані графіки роботи ми припиняємо розробку прийдешніх випусків Chrome і Chrome OS. Наша мета — забезпечити їх стабільність, безпеку і надійність для всіх, хто від них залежить. Ми визначимо пріоритетність оновлень, пов’язаних з безпекою, які будуть включені в Chrome 80. Залишайтеся з нами.

  Це викликало змішану реакцію користувачів. Одні вважають, що в даній ситуації всі розробники повинні перестати думати про серйозні нововведення, займаючись тільки підтримкою безпеки і стабільності своїх програмних рішень.

  Інші ж висловили обурення цим рішенням, заявляючи, що у поточній версії Chrome OS є ряд серйозних багів, зокрема, з функцією відеоконференції, від якої в умовах карантину зараз залежать дуже багато користувачів.

  Джерело: ixbt.com  • інші новини
  • не пропусти

  • магазин