Narzo – нова лінійка смартфонів Realme

  401

  З травня 2018 року на ринку присутній бренд Realme, який орієнтований на молодіжну аудиторію і головною його метою на перших порах було завоювання ринку Індії. «Батьком» компанії вважається Oppo, яка входить в число «нащадків» BBK Electronics Corporation. Потрібно віддати належне новачкові — за короткий час він став успішний у своїй ніші і став серйозним гравцем в Індії.

  Через час в Realme захотіли більшої популярності і масштабувати свій бізнес, не обмежуючись межами Індії. В її модельному ряду з’явилися флагмани, в яких постаралися з’єднати топові риси і доступну вартість. А також пристрої компанії почали з’являтися в Китаї і на ринку Європи.

  Чергова мета — виведення на ринок нової лінійки смартфонів Narzo. Вона стане частиною модельного ряду компанії і доповнить вже наявні серії Pro, X, U і C.

  Очікується, що це будуть молодіжно орієнтовані апарати і їх завдання конкурувати з продуктами Redmi і Poco. Коли відбудеться дебют нової серії, точної інформації немає. Але, за чутками, свій шлях на ринку нова лінійка почне з дебюту двох смартфонів.

  Джерело: 91mobiles


  • не пропусти

  • магазин