Samsung запускає безкоштовний сервіс з дезінфекції своїх пристроїв – Galaxy Sanitizing

  154

  Південнокорейська компанія Samsung Electronics повідомила про запуск у ряді країн спеціального сервісу з дезінфекції – Galaxy Sanitizing Service, метою якого є допомога в усуненні бактерій, мікробів і вірусів з поверхні смартфонів і інших особистих пристроїв не пошкодивши їх.

  Даний сервіс був введений в контексті останніх подій, пов’язаних з епідемією коронавірусу. Тому в компанії вважають, що пам’ятати про гігієну — важливо, більше ніж будь-коли раніше. Особливо це стосується особистих пристроїв, які ми тримаємо в руках більшу частину дня, і які ми підносимо близько до обличчя.

  Компанія не рекомендує використовувати абразивні матеріали або хімічні речовини для очищення смартфонів, оскільки це може привести до пошкодження екрану або олеофобного покриття — надтонке покриття на екрані смартфона, відштовхує будь-які забруднення, такі як сліди відбитків пальців на дисплеї. Використання рідких хімічних речовин для дезінфекції пристроїв може призвести до потрапляння рідини всередину і пошкодження пристрою.

  Сервіс з дезінфекції смартфонів – Galaxy Sanitizing пропонує очищення смартфонів за допомогою спеціальних дезінфікуючих пристроїв, принцип роботи яких заснований на використанні бактерицидного ультрафіолетового світла типу С (UV-C sanitizers), яке знищує 99,9% звичайних побутових мікробів менш ніж за 10 хвилин. Згідно з результатами дослідження, проведеного в 2018 році Массачусетським технологічним інститутом (MIT), санітарна обробка смартфонів і пристроїв ультрафіолетовими променями типу С (UV-C) є найбільш ефективним методом знищення мікробів, що знаходяться їх поверхні.

  Країни, де представлена послуга: Аргентина, Чилі, Хорватія, Данія, Фінляндія, Японія, Республіка Корея, Малайзія, Нова Зеландія, Норвегія, Пакистан, Перу, Польща, Росія, Іспанія, Швеція, США, В’єтнам і Україна. Samsung планує і надалі розширювати перелік країн, де буде представлений цей сервіс.


  • не пропусти

  • магазин