Так виглядає 65-ватний зарядний пристрій Meizu з нітридом галію

  8010

  Компанія Meizu представить разом зі своїм новим флагманським смартфоном Meizu 17 5G зарядний пристрій з нітридом галію. Подібні адаптери в останні місяці стрімко набирають популярність.

  Фотографія підтверджує, що новий зарядний пристрій Meizu оснащено роз’ємами USB-A і USB-C. Джерела повідомляють, що його потужність складе 65 Вт. Варто додати, що раніше Xiaomi випустила аналогічний зарядний пристрій Xiaomi GaN Type-C такої ж потужності.

  Подібні зарядні пристрої з нітридом галію володіють підвищеною ефективністю, низьким виділенням тепла, високою потужністю і невеликими габаритами. Крім того зарядний пристрій Xiaomi GaN Type-C 65W виявивився на 48% меншим від рідного зарядного пристрою Xiaomi Mi 10 при аналогічній потужності.

  Неважко здогадатися, що флагманський смартфон Meizu 17 5G буде підтримувати вищу швидкість зарядки і велику ємність акумулятора в порівнянні з попередником. Meizu 17 5G буде оснащуватися флагманською платформою Qualcomm Snapdragon 865, а також сучасною системою камер.

  Презентація нового смартфона очікується в квітні.

  Джерело: ixbt.com


  • не пропусти

  • магазин