Oppo викрили в обмані. Смартфони Oppo Find X2 і Find X2 Pro виявилися важчими, ніж було оголошено

  114

  Охочі можуть повернути куплені смартфони в магазини.

  Минулого тижня Oppo почала продаж своїх флагманських смартфонів Oppo Find X2 і Oppo Find X2 Pro в Китаї, причому вся стартова партія була швидко розпродана.

  Пізніше з’явилися відомості про те, що насправді Oppo Find X2 і Oppo Find X2 Pro виявилися важчими смартфонами, ніж заявив виробник під час презентації. Віце-президент Oppo Шен Йірен (Shen Yiren) публічно вибачився, а також підтвердив, що охочі можуть повернути куплені смартфони в магазини. Помилка закралася через деяку різниці між інженерними прототипами і фінальними версіями смартфонів.

  Варто відзначити, що насправді різниця виявилася крихітною (від 5 до 13 г), проте відповідних повідомлень на офіційному форумі з’явилося достатньо. Багато хто заявив, що занижуючи масу смартфонів, виробник навмисно вводить в оману покупців.

  Стандартна версія Oppo Find X2 стала важчою на 5 грамів – зі 187 до 192 г, керамічна версія важить не 196, а 209 г, Oppo Find X2 поважчав з 207 до 217 г.
  Oppo офіційно повідомив про те, що пристрої пройшли повторну сертифікацію регуляторів, тому правильна маса вже вказана на офіційному сайті та інших джерелах.

  Незадоволені покупці можуть повернути свої смартфони до 24 березня.

  Джерело: ixbt.com  • інші новини
  • не пропусти

  • магазин