Redmi K30 Pro: дата анонсу і флагманські риси

  94

  Компанія Redmi розкрила нові подробиці про Redmi K30 Pro – свій флагман наступного покоління. А також офіційно підтвердила дату анонсу смартфона – 24 березня.

  При його створенні виробник прагнув слідувати як мінімум трьом критеріям: потужність, пристрасть і швидкість. Це повинні забезпечити чип Snapdragon 865, оперативна пам’ять стандарту LPDDR5 і флеш-накопичувач UFS 3.1. Все це за задумом компанії є найпотужнішою комбінацією продуктивності в епоху 5G. За результатами тесту Redmi K30 Pro в бенчмарку AnTuTu він зміг набрати 610296 «папуг».

  Тим часом інсайдер Сухандшу Амборхе поділився відомостями, які йому вдалося роздобути про Redmi K30 Pro. За його інформацією, новинка буде доступна в двох версіях. Крім базової дебютує ще Redmi K30 Pro Zoom Edition. Вже з назви зрозуміло, що головні відмінності будуть в камері пристроїв.

  Обидва смартфони отримають систему з чотирьох датчиків на тильній стороні, де основний буде на 64 Мп зі світлосилою f/1.9. Допомагати йому буде ширококутний модуль на 13 Мп з діафрагмою f/2.4 і датчик глибини на 2 Мп (f/2.4). У випадку з Redmi K30 Pro в якості четвертого виступатиме сенсор для макрозйомки на 2 Мп, а Zoom Edition отримає телеоб’єктив роздільною здатністю 8 Мп зі світлосилою f/2.0.

  Джерела: mydriverstwittermydrivers  • інші новини
  • не пропусти

  • магазин