Популярні додатки для iPhone можуть використовуватися для крадіжки даних користувача

  373

  Згідно з повідомленнями закордонних ЗМІ, останні дослідження експертів з безпеки підтвердили, що десятки популярних додатків для iOS можуть читати вміст буфера обміну без дозволу користувача, а також використовуватися для крадіжки конфіденційної інформації. У цьому списку додатків знаходиться TikTok, який недавно обігнав WhatsApp за кількістю завантажень і став найпопулярнішим додатком для цієї платформи.

  Найчастіше, текстова інформація, яка зберігається в буфері обміну, не має якоїсь цінності, проте ситуація може бути дуже небезпечною, якщо мова йде про конфіденційні дані користувачів, включаючи логіни, паролі та різну фінансову інформацію. Експерти ретельно вивчили потенційні загрози цих проломів в системі безпеки iOS і прийшли до висновку, що вони можуть використовуватися не тільки для розкрадання особистих даних користувачів, але і для визначення точної інформації про місцеперебування.

  Причина в тому, що Apple не накладає особливих обмежень на можливості додатків читати буфер обміну. Список, який не був опублікований, включає популярні ігри, додатки соціальних мереж і новинні програми.

  Apple вже підтвердила, що вона планує усунути цю вразливість найближчим часом.

  Джерело: ixbt.com

     • інші новини
  • не пропусти

  • магазин