OnePlus 8 і OnePlus 8 Pro помічені на сайті TENAA

  157

  На флагмани OnePlus дивляться, як на якихось китайських «вбивць флагманів» і головних претендентів на звання кращих преміальних пристроїв з Піднебесної. Безумовно, в плані вартості смартфони OnePlus перестали бути убивчими, але вони явно входять в когорту найбажаніших придбань.

  Чи стануть моделі серії OnePlus 8 проривом року, сказати складно. Швидше за все, це будуть міцні флагмани 2020 роки без якихось революційних рішень. У цьому році їх анонс повинен відбутися в середині квітня і про те, що прем’єра наближається, свідчить поява пристроїв на сайті TENAA.

  Йдеться про OnePlus 8 і OnePlus 8 Pro, що отримали індекси IM2010 і IN2020 відповідно. Підтверджено, що обидві моделі будуть працювати в мережах п’ятого покоління. На даному етапі на сайті регулятора не розкрита докладна інформація про новинки, але вона повинна з’явитися там найближчим часом.

  Відомо, що обидва смартфони повинні отримати AMOLED-дисплеї з кадровою частотою 120 Гц, платформу Snapdragon 865 і 5G-модем Snapdragon X55, до 12 Гб оперативної пам’яті, акумулятори ємністю не менше 4000 мАг і фірмову технологію швидкої зарядки потужністю 50 Вт.

  На рівні чуток ходять розмови, що вперше флагман компанії, а ним повинен стати OnePlus 8 Pro, отримає повноцінний водозахист за стандартом IP68. Також подейкують про те, що виробник нарешті зважиться на реалізацію бездротової зарядки.

  Точно відомо, що смартфони серії OnePlus 8 отримають підтримку 5G-мереж і цінник на них буде вищим, ніж у попередників. Залишається тільки гадати, чи буде підтримка нового стандарту зв’язку вже в базових версіях або ж 4G-варіанти компанія все ж випустить.

  Джерело: phonearena


  • не пропусти

  • магазин