Apple запроваджує цілий ряд заходів щодо попередження інфікування коронавірусом

  478

  Пандемія коронавірусу і не думає вщухати. Щоб не піддавати своїх співробітників і клієнтів ризику інфікування на вірусну пневмонію, Apple вводить низку обмежувальних заходів. Так, на невизначений термін в Італії закрито 17 роздрібних магазинів Apple Store. На період карантину взаємозв’язок з клієнтами буде відбуватися телефоном служби підтримки або через веб-сайт компанії.

  В інших країнах роздрібні торгові точки продовжують працювати, але компанія змушена була піти на ряд обмежень. Співробітникам магазинів Apple Store заборонено пропонувати відвідувачам примірку смарт-годинників Apple Watch і навушників AirPods. Правда, якщо клієнт захоче все ж приміряти ґаджети, вони не мають права відмовити йому в цьому.

  Крім того, компанія піде на те, щоб скоротити кількість сидячих крісел в магазинах. А ті що залишаться, будуть перебувати на пристойній відстані один від одного. За бажання відвідувачі торгових точок можуть скористатися розчинами і серветками, призначеними для дезінфекції рук.

  Старанно оберігає від зараження коронавірусом Apple і своїх співробітників. На даний момент вона ввела заборону на несанкціоновані поїздки в Італію, Китай, Францію і ряд інших країн, де кількість хворих на пневмонію досить велика. Більш того, концерн з Купертіно перевів частину своїх працівників на віддалену роботу. Ряд з них трудиться вдома і тим самим скорочено кількість контактів працівників один з одним.

  Джерело: businessinsider  • інші новини
  • не пропусти

  • магазин