Названа вартість Google Pixel 4a

  168

  Він не буде дорожчим від попередника.

  Смартфони Google Pixel 3a і Pixel 3a XL були представлені на початку травня минулого року. Цілком логічно припустити, що приблизно в тих же числах в поточному році будуть представлені й Google Pixel 4a і Pixel 4a XL.

  Вчора ми вже познайомилися з молодшою новинкою. Нагадаємо, вона отримає екран діагоналлю 5,8 дюйма, SoC Snapdragon 730 і 6 ГБ ОЗУ. І свіжі дані вказують на те, що коштувати смартфон буде 400 доларів — стільки ж, скільки коштував на старті Pixel 3a.

  Це цілком очікувано, враховуючи, що Pixel 4 і Pixel 4 XL також не подорожчали щодо своїх попередників.

  Що стосується джерела інформації, про нього варто поговорити окремо. Легко можна помітити, що на фотографіях змінюється картинка на стенді, але не змінюється, наприклад, розташування хмар.

  Можна подумати, що це фейк, однак, по-перше, опублікував відомий інсайдер Еван Блесс (Evan Blass), а по-друге, свого часу на своїй сторінці дуже схожі фотографії за участю Pixel 4 опублікувала Зантен Уеллс (Xanthe Wells) – старший директор Google Devices & Services.

  Так що, швидше за все, це рекламні матеріали, що потрапили в мережу. З них ми також можемо дізнатися про існування як мінімум двох кольорів для Pixe 4a: чорного і сірого чи світло-бузкового.

  Джерело: ixbt.com  • інші новини
  • не пропусти

  • магазин