На черзі ще один недорогий смартфон лінійки Galaxy A з батареєю на 5000 мАг

  796

  Такий ємний акумулятор отримає смартфон Galaxy A21s, який повинен бути анонсований найближчим часом.

  Samsung прагне перевести свої смартфони початкового рівня на більш ємні акумулятори, тому з минулого року стала комплектувати їх батареями на 5000 мАг. Незабаром на ринок повинна вийти модель смартфона Galaxy A21s, яка теж отримає такий елемент живлення. Вперше про цей пристрій стало відомо два місяці тому, апарат проходив в базах даних під модельним номером SM-A217F. Йому приписують 4 ГБ оперативної пам’яті, до 64 ГБ флеш-пам’яті і чотири варіанти забарвлення: синій, чорний, білий і червоний.

  Крім цього, Galaxy A21s отримає додатковий 2-мегапіксельний модуль основної камери, що забезпечує макрозйомку предметів. Інші технічні подробиці цього пристрою поки не відомі, але вони, швидше за все, будуть сильно відрізнятися від Galaxy A21. Хай там як, основний акцент виробник робить на батареї. Елемент живлення з номером EB-BA217ABY можна знайти в декількох базах даних, в тому числі корейської SafetyKorea. Батарея має ємність 5000 мАг, аналогічними акумуляторами в цьому році будуть оснащуватися більшість моделей лінійки Galaxy A.

  Поки немає даних щодо термінів випуску смартфона Galaxy A21s, але він може з’явитися відразу на декількох європейських ринках, сформувавши з іншими моделями нижній сегмент лінійки виробника.

   


  • не пропусти

  • магазин