Конференцію Google I/O 2020 скасували через коронавірус

  96

  Побоювання підтвердилися. Корпорація Google вирішила прислухатися до рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров’я.

  Спалах коронавірусу в Китаї з кожним днем викликає все більше проблем. Так, через епідемію скасовується запланована на травень конференція розробників Google I/O 2020 року, найбільший захід Google.

  Інтернет-гігант Google оголосив про скасування щорічної конференції розробників, яка повинна була пройти з 12 по 14 травня в Амфітеатрі Шорлайн (Shoreline Amphitheatre) в каліфорнійському місті Маунтін-В’ю. Таке рішення було прийнято у зв’язку з побоюваннями з приводу коронавірусу COVID-19.

  Проте, корпорація не стала повністю відмовлятися від ідеї проведення Google I/O 2020. Традиційну конференцію вона замінить на онлайн-презентацію, за якою можна буде стежити через інтернет з будь-якого куточка землі, не побоюючись заразитися новим вірусом.

  У центрі уваги онлайн-презентації Google виявиться нова мобільна ОС Android 11. Також на заході інтернет-гігант розповість і про інші нові продукти, в число яких, за чутками, увійде і доступний смартфон Pixel 4a.

  Всім, хто купив квитки на Google I/O 2020 інтернет-гігант поверне гроші до 13 березня або безкоштовно поміняє їх на запрошення на Google I/O 2021. А учасникам розіграшу поїздки на Google I/O 2020 необхідно буде знову зареєструватися, якщо вони захочуть взяти участь в конференції в наступному році.

  До речі, Google – не єдина IT-компанія, яка скасувала свій захід через коронавірус. Раніше організація GSMA скасувала виставку Mobile World Congress 2020 в Барселоні, а Facebook відмовилася від проведення конференцій F8 для розробників і Global Marketing Summit для маркетологів. Схоже, тепер під питанням і проведення WWDC 2020.


  • не пропусти

  • магазин