ЄС збирається змусити виробників повернути в смартфони знімні акумулятори

  795

  Всього кілька років тому заміна акумулятора в смартфоні була дуже простим завданням. Досить було зняти задню кришку, дістати акумулятор і замінити його на новий. За кілька секунд ви отримували смартфон з повністю зарядженим акумулятором або могли замінити застарілу батарею, не змінюючи сам телефон.

  Сьогодні знімні акумулятори є великою рідкістю, що засмучує багатьох фанатів. Згідно з документом, що просочився в мережу, влада Євросоюзу теж не задоволена поточним станом речей.

  У документі говориться, що ЄС планує усунути обмеження на незнімні батареї в найближчому майбутньому, змусивши виробників зробити акумулятори в своїх телефонах легко замінними. Сенс цієї ініціативи полягає в скороченні електронних відходів.

  У ньому говориться, що якщо користувач зможе безперешкодно міняти батарею, він зробить це і збереже пристрій довше, а не викине його після пари років використання. Пропозиція також передбачає, що виробники повинні зробити деталі простішим і сприяти стороннім сервісним центрам.

  Крім того, план передбачає переробку і повторне використання сировини після утилізації електронного пристрою. Згодом ЄС буде працювати над європейською системою збору, збираючи старі смартфони, планшети і зарядні пристрої, щоб полегшити утилізацію. Офіційно план буде представлений в наступному місяці.

  Джерело: ixbt.com


  • не пропусти

  • магазин