На AliExpress продаються копії топових смартфонів

  990

  Пам’ятаєте часи, коли китайські смартфони вважалися не найкращими за співвідношенням ціни і якості, а дешевими підробками? Вони складались в підвалах і не вміли і половини того, що могли оригінальні Samsung і Apple.

  Виявляється, на AliExpress і зараз вистачає клонів популярних пристроїв. Купувати їх строго не рекомендуємо, але заради розваги варто подивитися, як копіюють пристрої в 2020 році.

  Клон iPhone 11 Pro – SAILF i12 pro

  Наслідування Apple в Китаї заразніше коронавірусу – в 2018 році майже кожен бренд повторив за компанією з Купертіно, додавши «чубок» і подвійну камеру з вертикально розташованими датчиками. SAILF i12 pro – особливий випадок. Це точна копія iPhone 11 Pro. Про це особливо каже двічі виступаюча камера – весь квадратний блок і кожен модуль окремо.

  Майже AirPods, тільки в 10 разів дешевше – I9s i7s tws

  Вкладиші без амбушур і металеві наконечники – відмінні риси навушників від Apple. Ця модель їх повністю повторює. Пролетарське походження видають фізичні кнопки для управління музикою, у AirPods їх немає.

  Air Pro 3 TWS – це ж AirPods Pro! хоча почекайте

  Абсолютний клон останнього покоління навушників від Apple. Положення навушників, амбушюри, наконечники, металевий глянсовий шарнір у зарядного кейса – все скопійовано. Єдина відмінність – сенсори. Тут вони розташовані з зовнішньої сторони, на Airpods Pro вони поруч з металевим наконечником.

  Крім того, виробник вводить вас в оману. На екрані показана анімація з навушниками і відсотком заряду «затичок» і чохла. У реальності так не буде – для цього потрібен доступ у API пристрою, а Apple не надає його стороннім виробникам.

  Копія Huawei Mate 30 Pro – XGODY mate 30

  Те, що смартфон зроблений за трафаретом, кажуть навіть шпалери екрану блокування – вони такі ж, як у флагмана без сервісів Google. Втім, пристрій наслідує камерофон насамперед камерою – чотири модуля розміщені в квадратному блоці, а навколо нього мерехтливий ободок.

  Клони iPhone X ще живі. Подивіться на XGODY Symbol Max і знайдіть 5 відмінностей

  Смартфон створений за трафаретом. Це видають шпалери екрану блокування – точнісінько, як у iPhone X 2017 року. Все інше теж змалювано з культового девайса Apple. Бюджетність видає «борода» – у iPhone товщина всіх граней рамок однакова, тут же нижня грубша всіх інших.

  IWO 13 Series 5 – змалював з Apple Watch

  Якщо прибрати підписи в магазині, цей пристрій дійсно можна сплутати зі смарт-годинниками з Купертіно. Правда, він коштує в 30 разів дешевше від оригіналу. Прямокутний екран, скло вище рамки, круглі різнокольорові іконки додатків – точна копія культового годинника.

  Копіюють навіть Huawei FreeBuds Lite. Погляньте на TOMKAS Mini TWS

  Начебто, Huawei створювала навушники, надихаючись AirPods, а ніби й ні. У FreeBuds Lite вистачає відмінних рис – навушники виконані у формі «ключки для гольфу», а в кейсі вони лежать хрест на хрест. Точно такою же вийшла гарнітура від невідомого бренду Tomkas. Збігів ну дуже багато.

  OPPO почала підкорювати Європу. Клон Reno 2 – XGODY Note8 – допоможе?

  Reno 2 – один з найбільш недооцінених смартфонів. Здається, він настільки хороший, що його скопіювали, і клон з’явився на AliExpress.

  Камера з чотирма модулями розташована по центру і не випирає, під нею намальована смуга з назвою компанії, темно-зелений колір корпусу – все як у Reno2. Єдине – фронтальна камера не схована під корпус у вигляді “плавника”, а розміщена зовні, під неї зроблений краплевидний виріз.

  Клон є навіть у Samsung Galaxy M20. Це DOOGEE X90

  Зовні у смартфона три особливості (до речі, ми його тестували ): У нього не випирає подвійна камера, схожий на краплю виріз і товсте підборіддя. Цей пристрій повторює всі його зовнішні особливості аж до кольору корпусу.

  Виявляється, китайські клони нікуди не поділися. Більш того, вони копіюють не тільки Apple і Samsung, але і інші бренди, включаючи Huawei. Сильно схожі на оригінальні пристрої?

  Джерело itechua.com  • інші новини
  • не пропусти

  • магазин