Новий конкурент MIUI і EMUI

  106

  Даною оболонкою буде оснащений найшвидший смартфон початку 2020 року.

  Індійський мережевий інформатор Мукул Шарма (Mukul Sharma) повідомив про чергового конкурента MIUI і EMUI.

  Йдеться про нову графічній оболонку під назвою iQOO UI, яка спочатку буде заснована на операційній системі Android 10. Втім, з огляду на швидкий анонс Android 11, нескладно здогадатися про переведення iQOO UI на нову версію операційної системи вже в цьому році.

  Першим смартфоном, який буде постачатися з попередньо встановленою оболонкою iQOO UI, стане флагман iQOO 3 5G. Раніше повідомлялося, що він отримає оболонку iQOO Monster UI, проте чутки були спростовані.

  Варто відзначити, що в сучасній індустрії мобільних пристроїв стає все більш поширеною ситуація, при якій виробники створюють для своїх смартфонів фірмові графічні оболонки, підносячи їх як ще одну перевагу телефонів.

  Смартфон буде побудований на базі однокристальної системи Snapdragon 865 з модемом X50, він оснащений оперативною пам’яттю LPDDR5 RAM і флеш-пам’яттю UFS 3.1. iQOO 3 отримає акумулятор ємністю 4440 мАг з підтримкою швидкої зарядки потужністю 55 Вт, а також екран Polar View Display, виконаний за технологією Super AMOLED. Частота оновлення зображення на дисплеї поки невідома, але ми знаємо, що частота опитування сенсорного шару складе 180 Гц.

  Смартфон оснащений четиримодульною основною камерою з головним датчиком зображення роздільною здатністю 48 Мп і підтримкою Hi-Res Audio.

  Презентація iQOO 3 очікується 25 лютого цього року.

  Джерело: ixbt.com

   


  • не пропусти

  • магазин