Xiaomi знайшла спосіб об’єднати SIM карту і карту пам’яті

  666

  Сьогодні багато виробників у своїх смартфонах пропонують підтримку карт пам’яті, але досягається це за рахунок гібридного слота.

  Це означає, що користувач опиняється перед вибором, використовувати дві SIM-карти або віддати перевагу одній сімці і карті microSD. Далеко не всім подобається такий компроміс, і вони хотіли б бачити повноцінний слот для карт пам’яті.

  У Xiaomi є свій варіант розв’язання цієї проблеми. Тим більше, що в епоху 5G обсяги збережених даних зростуть. Компанія отримала патент на SIM-карту з підтримкою 5G, яка також може виступати в якості накопичувача даних. Судячи з патентної документації, це буде гібрид або сендвіч, де на одній стороні розташується сімка, а на іншій — карта microSD.

  Сама ідея не нова і в 2019 році аналогічне рішення представила китайська компанія Ziguang. Правда, на даний момент вона так і не була реалізована. Можливо, це вийде у Xiaomi.

  Випуск подібної карти призведе не тільки до того, що користувач зможе повноцінно користуватися двома сімками і отримає додатковий простір для зберігання інформації, але ще і спростить процедуру перенесення даних при зміні смартфона.

  Нагадаємо, що це лише патент і немає гарантії, що він буде втілений в життя. На даному етапі компанія лише експериментує і шукає шляхи розв’язання проблеми зі зберіганням призначених для користувача даних.

  Джерело: ithome.com


  • не пропусти

  • магазин