Google Pixel 4a показали на якісних рендерах

  132

  Якщо вірити чуткам, то на своїй щорічній травневої конференції Google I/O пошуковий гігант представить Pixel 4a. Вихід XL-версії під питанням, повної ясності з появою цієї моделі немає.

  Ресурс LetsGoDigital і голландський 3D-художник Concept Creator вирішили пофантазувати на тему зовнішнього вигляду Pixel 4a. Концепт був створений на підставі тієї інформації, яка з’являлася в мережі.

  Якщо вірити наявним відомостям, то Google Pixel 4a укомплектують OLED-дисплеєм діагоналлю 5,7 дюйма роздільною здатністю FullHD+ і в верхньому лівому кутку розташується круглий отвір для фронтальної камери.

  Ззаду встановлять одинарну основну камеру зі світлодіодним спалахом, які впишуть в блок квадратної форми. Попри наявність OLED-матриці, вбудовувати в неї сканер відбитків пальців не стали, запропонувавши традиційний датчик на задній панелі.

  Очікується, що Pixel 4a отримає восьмиядерну однокристальну систему Snapdragon 730, 4 Гб оперативної пам’яті, флеш-накопичувач на 64 Гб, селфі-модуль на 8 Мп і для основної камери вибрали датчик зображення роздільною здатністю 12,2 Мп.

  Працювати смартфон буде на стоковому Android 10. Очікується, що продавати його будуть за ціною 400 євро.

  Джерело: nl.letsgodigital.org


  • не пропусти

  • магазин