Motorola: не хвилюйтеся, ми впевнені в якості гнучкої матриці Razr

  106

  Запуск Motorola Razr не обійшовся без неабиякої частки критики на адресу новинки. Демозразки і перші екземпляри смартфона показали себе не з кращого боку. Багато нарікань викликав гнучкий екран, який швидко приходить в непридатність, а також робота шарнірного механізму.

  Видання Input так і зовсім опублікувало великий матеріал про те, яке розчарування викликав Motorola Razr. Більшого всього критики було звернуто на адресу гнучкої матриці, яка розшаровується в місці згину, а також вона тріскається через перепад температур.

  Після публікації матеріалу Motorola відправила на адресу видання Input електронного листа з проханням надіслати їм зіпсований смартфон для аналізу причин події. Після цього компанії знадобилися ще одну добу, щоб якось прокоментувати ситуацію.

  І реакція була, скажімо прямо, дивною. Motorola вважала за краще заявити, що вона повністю впевнена в якості дисплея Razr і при нормальній експлуатації користувачі не повинні зіткнутися з відшаруванням екрану. Якщо все ж поломка трапиться — варто звернутися в сервіс гарантійного обслуговування.

  Не вірить компанія і в те, що перепад температур міг привести до пошкодження екрана. Вона заявляє, що Razr пройшов випробування на екстремальні температури.

  Схоже, що Motorola хоче переконати, що це одиничний випадок і далеко не показник якихось проблем. З гнучким дисплеєм все добре і подібні випадки не повинні повторитися. Нормально користуйтеся смартфоном і все у вас буде добре.

  Джерело: inputmag.com  • інші новини
  • не пропусти

  • магазин