LG V60 ThinQ випробували перед анонсом

  232

  Підтверджено ключові характеристики.

  На сайті Slashleaks опублікували результати тестування смартфона LG V60 ThinQ, який буде флагманським пристроєм південнокорейської компанії в цьому році.

  Пристрій вже з’явився в базі даних популярного тестового додатка Geekbench, яка підтверджує, що LG V60 ThinQ оснащений однокристальною системою Snapdragon 865 і 8 ГБ оперативної пам’яті. В якості операційної системи виступає Android 10.

  У однопотоковому режимі LG V60 ThinQ набрав 898 балів, а при використанні всіх ядер однокристальної системи Snapdragon 865 результат смартфона склав 3266 балів.

  LG V60 ThinQ буде моноблоком, який отримав горизонтальний блок камер в центральній верхній частині смартфона. Також раніше було підтверджено, що LG G9 ThinQ і LG V60 ThinQ будуть практично повною копією один одного. Головною відмінністю стане підтримка мереж п’ятого покоління, яка буде тільки у LG V60 ThinQ.

  Презентація новинки повинна була відбутися на Mobile World Congress 2020 року, однак через скасування виставки анонс відбудеться трохи пізніше.

  Джерело: ixbt.com


  • не пропусти

  • магазин