Google закриває програму безкоштовного Wi-Fi по всьому світу

  38

  В рамках Google Station пропонувався безкоштовний Wi-Fi більш ніж в 5 тисячах місць по всьому світу.

  Компанія Google оголосила про закриття програми Google Station. Перші повідомлення про закриття проекту з’явилися ще минулого тижня, а тепер Google офіційно підтвердила новину в своєму блозі.

  В рамках проекту Google надавала безкоштовний доступ Wi-Fi в публічних місцях — на 400 станціях в Індії і більш ніж 5 тисячах місць по всьому світу, включаючи Бразилію, Південну Африку, Мексику, Таїланд і В’єтнам. Проект був запущений у 2016 році.

  В інтерв’ю TechCrunch, глава платіжних сервісів Google і проекту Next Billion Users Цезар Сенгупта (Caesar Sengupta) повідомив, що програма закривається, оскільки у Google виникли складності з подальшим розширенням.

  У кожного з партнерів Google різні технічні вимоги та запити до інфраструктури, що робить проект складним. При цьому Google намагалася окупити проект, запустивши показ реклами під час авторизації. Крім того, Сенгупта зазначив, що вища доступність дешевого LTE, особливо в Індії, зробила програму не такою популярною.

  Хороша новина в тому, що більшість точок Google Station продовжать надавати безкоштовний Wi-Fi. Так, в Індії залишаться точки доступу RailTel, всі 400 штук.

  Джерело: ixbt.com


  • не пропусти

  • магазин