Камера Xiaomi Mi 10 отримала ексклюзивний режим

  107

  Камера в режимі реального часу ідентифікує людей на знімку, зберігаючи їх первинні кольори, при цьому фон стає чорно-білим.

  Флагманський камерофон Xiaomi Mi 10 був представлений минулого тижня, першу партію розкупили за хвилину, а завтра в продаж надійде старша версія Xiaomi Mi 10 Pro.

  Лей Цзюнь (Lei Jun), голова і головний виконавчий директор Xiaomi, продемонстрував нову функцію смартфонів Xiaomi Mi 10 і Xiaomi Mi 10 Pro, про яку раніше компанія не розповідала.

  Йдеться про спеціальний режим камери, в якому акцент робиться на людину або людей в кадрі. Камера в режимі реального часу ідентифікує людей на знімку, зберігаючи їх первинні кольори, при цьому фон стає чорно-білим.

  В результаті можна створювати кінематографічні відеоролики і знімки, в яких всю увагу глядачів приковує саме персонаж, а не оточення.

  У тесті DxOMark камера Xiaomi Mi 10 Pro отримала 134 бали за якість фото і 104 бали за якість відео, а загальний результат склав 124 бали. Це дозволило смартфону посісти перше місце відповідного рейтингу.

  Джерело: ixbt.com


  • не пропусти

  • магазин