Xiaomi запатентувала смартфон з двома екранами

  63

  Ідея запропонувати два екрани в смартфоні не нова і періодично відвідує уми інженерів компаній. Подібні пристрої робили HTC, YotaPhone, LG, Meizu, Hisense, Nubia і Vivo. Але жоден з двоекранних смартфонів так і не здобув велику популярність, широкої аудиторії ідея не зайшла.

  Попри це, Xiaomi серед тих, хто подумує над тим, щоб випустити смартфон з двома дисплеями і знайти оригінальний функціонал для додаткової матриці. Про це повідомив мережевий інформатор @_the_tech_guy, який опублікував патентну документацію з ескізами оригінального мобільника.

  У розумінні інженерів Xiaomi, це повинен бути апарат, лицьова панель якого практично повністю віддана під головний екран. При цьому тут немає ніяких вирізів і виїмок для селфі-камери. Зі спини смартфон має великий екран, вище якого винесені модулі камер. Подібне виконання ми вже бачили в Vivo NEX Dual Display.

  Варто нагадати, що наявність патенту абсолютно не означає, що компанія обов’язково займеться його втіленням в життя. Досить часто перспективні розробки не реалізовуються на практиці. Як складеться доля цієї ідеї, ми дізнаємося тільки виходячи з тих пристроїв, які компанія випустить в найближчі кілька років.

  Джерело: twitter.com


  • не пропусти

  • магазин