Samsung Galaxy S20 не отримав чистий Android

  318

  За кілька днів до офіційного анонсу флагманської лінійки смартфонів Samsung Galaxy S20 компанія Google натякнула на те, що в ході презентації відбудеться дуже цікавий анонс.

  Головний редактор видання Android Central Ендрю Мартонік (Andrew Martonik) тоді заявив, що нові смартфони Samsung будуть працювати під управлінням чистої операційної системи Android без фірмової оболонки. Однак цього не сталося.

  Анонсовані вчора смартфони лінійки Samsung Galaxy S20, S20+ і S20 Ultra працюють під управлінням оболонки One UI 2 на базі Android 10. Компанія Google дійсно зробила свій анонс, однак він виявився не таким гучним, як очікувалося. Пошуковий гігант оголосив про вбудовану підтримку відеочату Google Duo в додаток для дзвінків Galaxy S20.

  Завдяки цьому нововведенню дуже просто почати відеоспілкування з кимось із ваших контактів. Для цього не потрібно відкривати Google Duo, досить зайти в телефонну книгу, вибрати контакт і зробити відеодзвінок Duo. Дана інтеграція також буде поширюватися на додаток Samsung Messages.

  Відео виклики Duo на S20, S20 Plus і S20 Ultra матимуть роздільну здатність до 1080p, крім того, будуть підтримуватися до восьми чоловік у відеочаті.

  Джерело: ixbt.com


  • не пропусти

  • магазин