OnePlus випустить швидкісний PowerBank

  1007

  OnePlus – один з відомих і популярних брендів, який займається не тільки випуском смартфонів, але й аксесуарів до них. Є у компанії й досвід створення портативного акумулятора на 10000 мАг, який побачив світ у 2015 році та відрізнявся від конкурентів стильним дизайном.

  Але відтоді компанія так і не зважилася на розширення модельного ряду фірмових PowerBank, а випуск первістка був щасливо завершений. І ось зараз OnePlus повернулася до ідеї створити власний портативний акумулятор. На користь цього говорить пост глави компанії Піта Лау, який він опублікував на своїй сторінці в Twitter. Зокрема, він вирішив поцікавитися у користувачів, чи хотіли б вони отримати PowerBank з швидкою зарядкою.

  Схоже, що таким чином компанія лише заграє з широкою аудиторією і вже приготувала сюрприз у вигляді портативного акумулятора з підтримкою технології швидкої зарядки.

  Коли компанія має намір представити новинку, немає ніяких відомостей. Можливо, її анонс відбудеться одночасно з прем’єрою серії OnePlus 8. Нагадаємо, що нове покоління флагманів може дебютувати вже в кінці березня або в квітні нинішнього року.

  Джерело: themobileindian  • інші новини
  • не пропусти

  • магазин