Що спільного між iPhone 9 і майбутніми Apple Watch

  150

  Apple не готова відправити Touch ID на смітник історії.

  Компанія Apple отримала в бюро по патентах і товарних марках США (United States Patent and Trademark Office, USPTO) патент на новий дизайн розумних годинників Apple Watch.

  Патент описує нову для Apple Watch функцію — сканер відбитків пальців. Apple придумала, де можна розмітити Touch ID в такому компактному корпусі — в коліщатко Digital Crown.

  Відзначимо, що Apple почала оформляти патент ще в листопаді 2018 року, а публікація його відбулася тільки зараз. У 2017 році був виданий схожий патент на Touch ID в кнопці включення iPhone.

  Судячи з усього, Apple не готова поки відмовитися від технології Touch ID остаточно. Якщо в нових iPhone останніх років використовується безрамковий дизайн без домашньої кнопки і Face ID, то в довгоочікуваному недорогому iPhone домашня кнопка з Touch ID повинна повернутися на своє місце.

  Також авторитетний Мін-Чі Куо (Ming-Chi Kuo), відомий своїми зв’язками в ланцюжку виробничих постачань Apple, передбачив випуск в першій половині 2021 року iPhone зі сканером відбитків пальців Touch ID, вбудованим в бічну кнопку включення.

  На хвилі галасу навколо спалаху коронавірусу китайські користувачі виявилися змушені переосмислити свої вимоги до смартфонів — функція Face ID в iPhone і її аналоги у смартфонів Android виявляються абсолютно непотрібними і навіть небезпечними в умовах, коли населення поголовно носить маски, щоб уберегтися від зараження.

  Джерело: ixbt.com


  • не пропусти

  • магазин