Xiaomi проведе прес-конференцію в один день з анонсом Samsung Galaxy S20

  70

  Xiaomi безумовно випустить флагмани серії Mi 10 і, судячи з усього, онлайн-конференція дійсно пройде 13 лютого, а не 11 лютого як передбачалося раніше. Ця дата примітна тим, що саме в цей день відбудеться захід Samsung Unpacked, центральними героями якої стануть нові смартфони.

  Але і 11 лютого Xiaomi не залишить шанувальників без сюрпризів. На цей день компанія запланувала прес-конференцію і пройде вона в Індії. Темою її проведення стануть нові продукти від суббренда Redmi.

  Судячи з тизера, нас чекає прем’єра смартфона з подвійною основною камерою і є припущення, що це Redmi 9A. Очікується, що ця модель стане конкурувати з Realme C3, який був представлений сьогодні. З чуток, Redmi 9A також отримає чіп Helio G70 і ємну батарею на 5000 мАг та на відміну від конкурента у нього буде одна важлива перевага — підтримка швидкої 18-ватної зарядки.

  Крім смартфона компанія може показати зовнішній акумулятор і є ймовірність, що він буде великої ємності й запропонує технологію швидкої зарядки потужністю 27 Вт.

  Джерело: androidauthority


  • не пропусти

  • магазин