Через коронавірус MWC 2020 втрачає учасників. Які компанії не приїдуть

  97

  У цьому місяці в Барселоні пройде щорічна виставка мобільної індустрії, відвідати яку вважають справою честі багато компаній. Серед постійних учасників івенту була LG. Мав південнокорейський гігант приїхати й на MWC 2020. Вже навіть з’являлися чутки, що він покаже LG V60 ThinQ і LG G9 ThinQ.

  Але несподівано компанія офіційно оголосила, що пропустить виставку і всьому виною коронавірус. У своєму пресрелізі LG повідомила про те, що вона уважно стежить за ситуацією, пов’язаною зі спалахом вірусу. Заради безпеки своїх співробітників і клієнтів, компанія прийняла рішення відмовитися від участі у MWC 2020.

  LG вважає, що такий крок дозволить знизити ризик інфікування співробітників компанії, оскільки вірус продовжує поширюватися за межі Китаю. Свої новинки виробник має намір представити на окремому заході, який пройде в найближчі місяці.

  І LG виявилася не єдиною компанією, яка відмовилася від участі у MWC 2020. Її приклад наслідувала ZTE. Попри те, що компанія запланувала провести 25 лютого в Барселоні свій прес-захід, присвячений анонсу ZTE Axon 10s Pro і новим розробкам в області 5G, вона прийняла рішення скасувати його. Причина аналогічна — спалах коронавірусу.

  Організатори виставки MWC 2020 тим часом заявляють, що виставка відбудеться «відповідно до плану». Але вони мають намір уважно відстежувати ситуацію з поширенням вірусу і вживуть заходів, спрямованих на недопущення інфікування відвідувачів.

  Джерело: phonearena


  • не пропусти

  • магазин