108-мегапіксельний смартфон Xiaomi провалив новий тест DxOMark

  4017

  Він не потрапив навіть до десятки лідерів.

  Смартфон Xiaomi Mi CC9 Pro Premium Edition, випущений минулої осені, також відомий під назвою Xiaomi Mi Note 10 Premium Edition. Він став першим на ринку смартфоном з п’ятимодульною камерою роздільною здатністю 108 Мп.

  Фахівці лабораторії DxOMark протестували його камеру ще в листопаді, поставивши смартфону 121 бал. Він досі входять до п’ятірки кращих камерофонів, поступаючись лідеру всього 2 балами.

  З недавніх пір DxOMark тестує і аудіоможливості смартфонів. Xiaomi Mi CC9 Pro Premium Edition оснащений одним динаміком, роз’ємом 3,5 мм для підключення навушників, а також підтримкою Hi-Res Audio. За результатами тестування аудіосистеми Xiaomi Mi CC9 Pro Premium Edition отримав 54 бали, включаючи 50 балів за відтворення і 64 бали за якість запису.

  Поки що DxOMark протестувала всього 14 смартфонів на якість відтворення та запису звуку. Xiaomi Mi CC9 Pro Premium Edition не зміг потрапити в першу десятку, поступившись всім минулорічним флагманам, включаючи Huawei Mate 20X, Apple iPhone XS Max, Asus ROG Phone II, Google Pixel 4, Samsung Galaxy Note 10+ 5G, OnePlus 7 Pro і іншим, а перевершив від тільки Honor 20 Pro, Black Shark 2 Pro і Sony Xperia 1.

  Найбільш помітним недоліком смартфона виявився єдиний динамік, розташований в лівому нижньому кутку пристрою. Це створює не дуже комфортні відчуття при відтворенні музики та фільмів, а також в іграх. Є й інші проблеми, такі як помітна відсутність низьких частот і високі спотворення при максимальній гучності.

  Джерело: iXBT.com


  • не пропусти

  • магазин