Перший погляд на екранну складку Samsung Galaxy Z Flip

  130

  Samsung Galaxy Fold – перший комерційний смартфон з гнучким дисплеєм. Після того як ейфорія вляглася, прийшло усвідомлення, що новинка лише експеримент і гнучка матриця не позбавлена вад. Одне з розчарувань — складка в місці вигину.

  Після анонсу вже пройшов рік і можна було сподіватися, що компанія удосконалила гнучку матрицю. У випадку з опублікованими рендерами Galaxy Z Flip можна було зробити висновок, що тут гнучкий дисплей позбавлений нерівності в місці згину. На жаль, Samsung не вдалося позбутися цієї проблеми.

  Відомий інформатор Роланд Квандт звернув увагу на одне з промо-зображень, де добре видно складку в місці згину. За його словами, тепер зрозуміло, чому компанія вважає за краще не показувати новинку збоку в складеному стані. В цьому випадку приховати наявність нерівності в місці згину буде неможливо.

  На даному етапі нерівності та складки — невід’ємна частина гнучких дисплеїв. Тому власникам недешевої розкладачки не варто плекати ілюзій що екран буде гладким і рівним. Як і у випадку з Motorola Razr, чекаємо від Samsung пояснень, що нерівності та опуклості — це норма.

  Джерело: Twitter


  • не пропусти

  • магазин