MIUI 11 і Android 10 випивають всі соки з Xiaomi Mi 9T

  108

  Смартфон втрачає заряд на очах.

  Багато користувачів повідомляють, що акумулятори смартфонів Xiaomi Mi 9T стали розряджатися занадто швидко після виходу останнього оновлення MIUI 11 на базі операційної системи Android 10.

  Користувачі цього пристрою недавно отримали оновлення MIUI 11.0.4.0, яке містить виправлення безпеки Android від січня 2020 року. Однак, схоже, оновлення, призначене для виправлення помилок, принесло з собою не менш серйозну проблему, пов’язану з часом роботи пристрою без підзарядки.

  Користувачі підтверджують, що до виходу цього оновлення смартфон тримав заряд 9-10 годин, а після установки прошивки час роботи в кращому випадку становить 6-7 годин. Причому у відповідному розділі меню телефону вказано, що більше всіх енергії споживає саме операційна система Android. У деяких випадках Android використовує 30% всього ресурсу акумулятора.

  На форумах Reddit і Xiaomi користувачі обмінюються порадами та намагаються знайти різні способи розв’язання проблеми, але вони працюють тільки на певних пристроях. Деякі рекомендують очищати кеш, відкючати автоматичний запуск додатків або просто перезавантажувати свої смартфони. Бажано також відключити оптимізацію MIUI в налаштуваннях розробника.

  Джерело: Reddit


  • не пропусти

  • магазин