Як насправді виглядають iPhone 12: якісні зображення і відео

  955

  Компанія Apple повинна представити лінійку смартфонів iPhone 12 тільки восени. Однак в мережі продовжує накопичуватися інформація про майбутні новинки.

  На цей раз, надбанням громадськості стали реалістичні рендери та ролик з комп’ютерною моделлю. Дизайн iPhone 12 трохи перегукується з популярними серіями iPhone 4 і 5 завдяки незграбній металевій рамці.

  Зображення і комп’ютерну модель на відео виготовив дизайнер Джермейн Сміт (Jermaine Smit) відомий по відеоканалу Concept Creator спеціально для тематичного ресурсу LetsGoDigital, ґрунтуючись на вже відомій інформації.

  За даними джерела, в осінній флагманській серії буде чотири моделі. Найкомпактнішою і доступною стане iPhone 12 Mini з 5,4-дюймовим екраном OLED і подвійною основною камерою.

  З подвійною камерою очікується також одна з моделей з 6,1-дюймовим OLED, а друга версія з тим же розміром OLED отримає потрійну камеру з додатковим датчиком ToF і назву iPhone 12 Pro.

  Флагманською моделлю стане iPhone 12 Pro Max з 6,7-дюймовим OLED, потрійною камерою з додатковим датчиком ToF і функцією сканування навколишнього простору.

  Джерело: LetsGoDigital  • інші новини
  • не пропусти

  • магазин