Створено еластичний полімер, завдяки якому акумулятори будуть розтягуватися

  78

  Вже не раз обговорювалося, що ми не бачимо з вами значущих інновацій від технологічних компаній в справі створення акумуляторів. Вони зіткнулися з інноваційними обмеженнями, і щоб вийти на новий рівень, потрібно залучити нові матеріали, наприклад, графен.

  А ще з появою переносної електроніки і гнучких смартфонів компанії потребують гнучких або таких, що розтягуються, батарей. Подібні розробки вже є і засновані вони на спеціальний типі полімеру. Але, на жаль, вони не позбавлені недоліків, адже зберігається ризик їх протікання і загоряння.

  Дослідники зі Стенфордського університету стверджують, що їм вдалося створити новий вид еластичного та електроактивного полімеру, який здатний розтягуватися без шкоди для цілісності виробу. При цьому він несе електричний заряд між полюсами і підтримує постійну вихідну потужність.

  На даний момент вже створений прототип гнучкого акумулятора, ємність якого вдвічі менша від звичайної батарейки таких же розмірів. Сама технологія ще потребує доопрацювання і в перспективі подібні еластичні батареї можуть знайти своє застосування в переносній електроніці та різних датчиках, призначених для моніторингу частоти серцевих скорочень.

  Джерело: gadgets.ndtv  • інші новини
  • не пропусти

  • магазин