Складки на екрані смартфона за 1500 доларів виявилися «нормою»

  508

  Розкладачка Moto Razr вимагає ніжного відношення.

  До старту прийняття попередніх замовлень на довгоочікувану розкладачку Moto Razr компанія Motorola випустила підбірку нових відеороликів, які розповідають про смартфон.

  Один з роликів розповідає про те, як треба поводитися з Moto Razr, і викликав досить велике пожвавлення в мережі. Новинка Motorola має недоліки, властиві пристроям з гнучким екраном поточного покоління.

  Компанія попереджає, що смартфон потребує дбайливого ставлення. Екран необхідно тримати сухим і берегти від гострих об’єктів, використання захисних плівок не рекомендується, а перед тим, як покласти смартфон в кишеню його треба акуратно закрити.

  Найбільше обурення викликало твердження Motorola, що нерівності й складки для пластикового екрана є «нормою». Так що не варто очікувати, що гнучкий дисплей залишиться ідеально гладким в процесі використання — з часом на ньому з’явиться закономірна складка в місці згину.

  Першим попередні продажі Motorola Razr відкрив американський оператор Verizon, буквально, вчора. Смартфон коштує 1499,99 долара. Найближчим часом можна очікувати й європейського запуску.

  Джерело: EngadgetPhoneArena


  • не пропусти

  • магазин