Силовики США створили лабораторію зі злому iPhone

  58

  Вважається, що зламати iPhone практично неможливо. Сам концерн з Купертіно постійно твердить, що він стоїть на сторожі приватності користувачів і робить все, щоб інформація на смартфоні не потрапила в руки третіх осіб. Причому не пускає в «святая святих» Apple і правоохоронні органи, через що не раз ставала об’єктом критики.

  В результаті органам правопорядку доводиться шукати обхідні шляхи. Як виявилося, в Нью-Йорку правоохоронці створили лабораторію для примусового розблокування і злому смартфонів. Створена вона з ініціативи манхеттенського окружного прокурора Сайруса Венса-молодшого і відділу по боротьбі з кіберзлочинністю. Її оснащення обійшлося в $10 млн.

  Повідомляється, що в лабораторії працює команда професіоналів в області технологій і безпеки, серед яких чимало колишніх військовослужбовців. В арсеналі є найдосконаліше обладнання, зокрема камера радіочастотної ізоляції для запобігання віддаленого доступу до мобільних пристроїв. Крім того, на озброєнні є потужний комп’ютер, який підбирає паролі до iPhone зі швидкістю 26 млн за секунду.

  Ідея з появою лабораторії по злому iPhone з’явилася у 2016 році, після того як терористи влаштували стрілянину в будинку для людей похилого віку в Сан-Бернардіно, штат Каліфорнія. Тоді Apple відмовилася допомогти ФБР в розблокуванні iPhone, що належить одному зі злочинців.

  Окружний прокурор Сайрус Венс вважає несправедливим те, що Apple не сприяє правоохоронним органам в отриманні доступу до інформації, що зберігається на смартфоні. За його словами, повинен бути знайдений баланс між захистом конфіденційності і правосуддям для жертв злочинів. Схоже, що на даний момент правоохоронці так і не знайшли ефективного способу злому iPhone, що змушує їх звертатися за допомогою до Apple.

  Джерело: phonearena


  • не пропусти

  • магазин