Nintendo Switch Pro отримає нову платформу з графічним ядром Nvidia Volta

  123

  Але інших подробиць поки немає.

  Ігрова приставка Nintendo Switch – цікавий продукт і тому є безліч різних причин. Але зараз ми торкнемося лише однієї — апаратної платформи пристрою.

  Нагадаємо, оригінальна Switch заснована на досить старій SoC Nvidia Tegra X1. В оновленій приставці цю платформу трохи прискорили і перевели на новий техпроцес, але в цілому вона не змінилася.

  Tegra X1 була представлена ще у 2015 році. В її конфігурації чотири процесорних ядра Cortex-A57, чотири Cortex-A53 і GPU Nvidia покоління Maxwell з 256 ядрами CUDA. На момент виходу це була дуже продуктивна платформа, але пройшло вже п’ять років.

  Спочатку, коли в мережі тільки з’явилися чутки про Switch і Tegra X1, багато висловили сумніви на рахунок життєздатності такої консолі. Однак все виявилося інакше. У підсумку за кілька років існування приставки для неї вийшли порти таких ігор, як Wolfenstein: Youngblood і The New Colossus, Mortal Kombat 11, Doom, Metro Redux і, звичайно, The Witcher 3: Wild Hunt. Вихід останньої для Switch розробники й зовсім назвали технологічним дивом. І дійсно, перенести на настільки малопродуктивну за сучасними мірками смартфону платформу гру, яка навіть сьогодні змушує попотіти повноцінні бюджетні відеокарти, крім як дивом назвати ніяк вийде.

  До слова, на цьому тлі виникає питання оптимізації сучасних ігор для ПК і необхідності потужних GPU, але відповідей все одно не буде.
  Хай там що, час йде, а Tegra X1 не молодіє. Тому Nintendo явно вже готує наступне покоління Switch (можливе назва – Switch Pro) з більш сучасною платформою. І якщо вірити свіжим даними, ця платформа отримає GPU покоління Volta.

  Що це буде за рішення, поки можна лише гадати. Суть в тому, що після Tegra X1 компанія Nvidia перестала випускати SoC цього сімейства для споживчого сегмента, так що, ймовірно, мова буде йти про напівзамовні рішення. Вийти нова консоль може вже в кінці поточного року, хоча не факт, що Nintendo зважиться на умовне протистояння з новими консолями Sony і Microsoft.

  Джерело: Client  • інші новини
  • не пропусти

  • магазин